Co je SPINNING®


Co je to SPINNING®?

SPINNING® je energeticky účinné skupinové cvičení na stacionárním kole.

Tento originální cyklistický program nabízí fyzické a psychické prvky sportovního tréninku lidem každého věku a úrovně zdatnosti.


Pro koho je SPINNING®?

Pro ty, kteří si chtějí udržet nebo zlepšit svoji kondici jednoduchým a zábavným způsobem.

Nemusíte být zrovna vrcholoví sportovci, dokonce nemusíte nikdy předtím sportovat a přesto můžete zajít na SPINNING®. Nemusíte se učit žádné složité pohyby. Budete nenásilným způsobem pracovat na své fyzičce a zároveň pročistíte svoji mysl – i když je vám šedesát nebo máte 130 kilo.

Pro ty, kteří chtějí pečovat o svoji postavu.

SPINNING® je ideální prostředek ke zhubnutí. Při jedné 45 minutové lekci průměrně spálíte 400 až 600 kCal, což je 12-krát víc než při aerobiku, aniž byste zatížili své klouby. Pravidelný SPINNING® trénink vám pomůže účinně tvarovat a zpevňovat vaši postavu. Získáte pevný zadeček a štíhlé nohy.

Pro sportovce

SPINNING® program umožňuje specializovanou přípravu pro všechny druhy sportů. S pomocí měřiče tepové frekvence lze simulovat konkrétní tréninkovou zátěž – vytrvalost, rychlost, výbušnost a intervalový trénink. Pro svoji vysokou účinnost je SPINNING® běžně používán ke zlepšení kondice hráčů NHL.

SPINNING®, SPINNER®, SPIN® a SPINNING logo ® jsou ochranné známky ve vlastnictví společnosti Mad Dogg Athletics, Inc., které lze užívat jen se zvláštním svolením.


Design by B.A.D. , LTS.Computer , (c) 2006-2019