Tipy pro nováčky


1. Pohodlné oblečení

Představte si, že strávíte 50 minut na kole při intenzivním pohybu. Měli byste mít pohodlné prádlo bez ostrých švů, ideální jsou cyklistické kalhoty s vložkou, ale nejsou nezbytné. Doporučujeme letní oblečení - bude Vám teplo!


2. Ručník

Nezapomeňte na ručník. Budete ho potřebovat pro otírání potu během jízdy.


3. Obuv

Ideální je sportovní obuv s tvrdou podrážkou, která drží chodidlo v rovné poloze. Pro cyklisty - na kolech jsou pedály se systémem SPD. Obuv musí být výhradně určena pro sport na použití v tělocvičně, to znamená, že nesmí být znečištěna pohybem venku. V případě špinavé obuvi můžete být vykázáni z lekce bez nároku na vrácení vstupného (není to kvůli úklidu, ale pro hygienu - sportujeme v uzavřené místnosti a všechny nečistoty a prach dýcháme!!!)
Prosíme, noste čistou obuv!


4. Nápoje

Je možné si donést svoje pití nebo načepovat iontové nápoje na místě, které jsou volně dostupné a jsou zdarma. Na absolvování jedné hodiny denně vám postačí obyčejná voda s mírným obsahem minerálů a solí. Pozor, nejlevnější značky stolních vod většinou neobsahují téměř žádné minerály a soli a nejsou proto příliš vhodné pro pitný režim při sportu.


5. Sport

Oznamte instruktorovi, že jste nováčky v tomto sportu a on se Vám bude náležitě věnovat. Nebojte se na cokoliv zeptat, Váš instruktor je tu pro Vás. První lekci zaměřte především na osvojení techniky a nesnažte se lámat sportovní rekordy.

SPINNING®, SPINNER®, SPIN® a SPINNING logo ® jsou ochranné známky ve vlastnictví společnosti Mad Dogg Athletics, Inc., které lze užívat jen se zvláštním svolením.


Design by B.A.D. , LTS.Computer , (c) 2006-2019